• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - CURVER


Poznaj zalety produktów marki Curver

Marka Curver istnieje na polskim rynku już od ponad 65 lat. Tyle lat doświadczenia umożliwiło im stworzenie produktów wysokiej jakości, wyróżniającej się na tle konkurencji. Mimo że wszystkie przedmioty wychodzące pod logo Curver, wykonane są z tworzywa sztucznego, ów producent wciąż dokłada wszelkich starań, aby były one zgodne z normami ochrony środowiska. Dlatego też Curver korzysta z surowców pochodzących z recyklingu, a w kolejnych latach firma zakłada, że 80% produktów będzie stworzonych z materiałów wtórnych. Ekologiczne podejście do produkcji, mieści się w obecnym kanonie.

W naszym asortymencie posiadamy wysokiej jakości produkty marki Curver, w bardzo atrakcyjnych cenach. Rzeczy te mają interesujący design i są wytrzymałe. Opinie klientów na ich temat są bardzo pozytywne. Posiadają wiele zalet, są praktyczne i pasują do każdego wnętrza. Koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Curver pojemniki - pierwszy krok do uporządkowania domu

Posiadamy pojemniki Curver o różnej wielkości. Tworzywo, z którego są wykonane, jest bezpieczne i mogą one służyć również do przechowywania żywności. Są też ciekawą alternatywą dla pojemników z innych tworzyw, przeważnie droższych. Mimo wszystko ich design nadal jest bardzo atrakcyjny.

Pojemniki o większej pojemności mogą służyć do przechowywania zabawek czy innych akcesoriów należących do dziecka. Świetnie sprawdzą się do przechowywania ubrań, z pewnością ułatwią segregację rzeczy na konkretne grupy. Mogą służyć jako pojemnik na buty - ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Tak naprawdę tylko nasza wyobraźnia ogranicza możliwości ich zastosowania.

Curver pojemniki posiadają wieczka, dzięki którym możemy szczelnie je zamknąć. Jest to bardzo dobra ochrona przed kurzem czy działaniem innych niekorzystnych czynników.

Każdy pojemnik curver jest przeźroczysty, co ułatwia identyfikacje przedmiotów znajdujących się w środku. Występują w różnych pojemnościach, więc każdy może dostosować ich wielkość do zamierzonego przeznaczenia.
Tworzywo sztuczne, z jakiego zostały wykonane pojemniki, jest bardzo trwałe, nie żółknie. Przez wiele długich lat służą niezmiennie naszym konsumentom. Nie pękają, tylko użycie naprawdę sporej siły jest w stanie naruszyć ich strukturę. Dodatkowo są bardzo tanie i praktyczne.

Coś do łazienki - kosz na pranie Curver

Kosze na pranie Curver występują w wielu neutralnych kolorach. Pozwala to na dopasowanie ich do designu każdej łazienki. Mimo tego, że wykonane są z tworzywa sztucznego, bardzo dobrze się prezentują, ale równocześnie nie rzucają się w oczy. Struktura niektórych modeli koszów na pranie również jest bardzo interesująca, przypominająca splot wikliny czy mebli wykonanych z rattanu.

Każdy klient  naszego sklepu może wybrać kosz na pranie pod względem pojemności, kształtu, koloru czy zastosowanego wzornictwa.

Kosze na pranie Curver są bardzo lekkie, a równocześnie bardzo trwałe. Ich cena również jest zaskakująco atrakcyjna, co niewątpliwie zachęca do zakupu.

Lunchboxy, bidony, miski - ciekawe rozwiązania od marki Curver

Lunchboxy oraz bidony marki Curver stanowią idealny duet na drugie śniadanie do pracy, szkole czy na wycieczce. Tworzywo, z jakiego zostały wykonane jest bezpieczne w kontakcie z żywnością.

Każdy lunchbox ma szczelne zamknięcie, które umożliwia zachowanie walorów smakowych posiłku na dłużej. Specjalnie zaprojektowane zatrzaski zapobiegają samoistnemu otwarciu. Lunchboxy curver mają również specjalne wentyle, które umożliwiają podgrzewanie posiłku w kuchence mikrofalowej. Lanchboxy występują w różnych kolorach i rozmiarach, podobnie jest w przypadku bidonów. Dobrze zaprojektowany otwór umożliwia wygodne picie. Po odpowiednim zamknięciu bidonu znajdujący się w nim płyn nie wycieka. Bidony Curver są odporne na uszkodzenia oraz przebarwienia.

Posiadamy również miski curver o różnych kształtach, kolorach i wielkościach, które łatwo się myje, są lekkie, trudno je uszkodzić. Są przydatnym dodatkiem w każdej kuchni.

Akcesoria dla zwierzaka - kuweta Curver

W naszym asortymencie posiadamy również kuwety. Ich budowa zapobiega wydostaniu się żwirku, co sprzyja zachowaniu porządku w gospodarstwie domowym. Są łatwe w czyszczeniu, mają również ciekawe wzornictwo. Nasi klienci chwalą sobie kuwety marki Curver, doceniają przemyślaną konstrukcję, ciekawe rozwiązania oraz atrakcyjną cenę.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny