• Kategorie
  • Szukaj
  • DYSTRYBUTORY DO NAPOJÓW

Dystrybutor do napojów - produkt, który uczyni Twoje życie łatwiejszym

Z pewnością nie raz widzieliście w restauracji to cudowne urządzenie, jakim jestdystrybutor do napojów. Służy on, jak sama nazwa wskazuje, do dystrubucji napojów. Można się spotkać z różnymi napojami wypełniającymi to urządzenie - dosyć często są to napoje typu "cola", ale nie tylko! Bardzo popularne i często spotykane w hotelowych restauracjach są również różnego rodzaju soki - od pomarańczowego przez jabłkowy aż po winogronowy. Jak widać - możliwości jest mnóstwo, trzeba tylko posiadać omawiany dystrybutor do napojów.

Po co mi dyspenser do napojów?

Możecie zastanawiać się, w jakim celu mielibyście kupić dozownik do napojów. Co tak właściwie mógłby on zmienić w Waszym codziennym życiu? Odpowiedź jest prosta - on po prostu ułatwiłby wiele czynności, sprawiając przy tym mnóstwo przyjemności zarówno Wam, jak i Waszym pociechom (jeśli takie już macie). Przypomnijcie sobie Waszą ostatnią wizytę w restauracji, w której był dyspenser na napoje - co czuliście, kiedy nalewaliście Wasz ulubiony napój z tego urządzenia? Czy nie kojarzy Wam się z wolnością i niezależnością? Poczuciem, że dostępne napoje nigdy się nie kończą? Oczywiście to aspekty psychologiczne, bo dystrybutor napojów sam się nie napełni, a przecież z pustego - to i Salomon nie naleje. 

W jakich sytuacjach dozownik do napojów może się okazać przydatny?

Przypomnij sobie ostatnią imprezę, której organizatorem byłeś właśnie Ty. O każdego gościa trzeba zadbać, w tym bardzo ważne jest, aby nikomu nie zabrakło nic do picia. Czy nie byłoby o wiele łatwiej zaprezentować na początku imprezy Twójdyspenser do napojów i powiedzieć, że każdy ma nielimitowaną liczbę dolewek? Oczywiście pojemników w tym urządzeniu jest kilka, dlatego każdy na pewno znalazłby swój ulubiony napój. Wówczas nie musisz się przejmować tym, czy komuś czegoś nie brakuje do picia, bo każdy będzie w stanie sam zadbać o swój dobrostan w tej sprawie. Czy jego użyteczność ogranicza się tylko do imprez? Oczywiście, że nie! Przypomnij sobie, jak za każdym razem, kiedy kończył się jakiś napój, trzeba było przynieść nowy ze spiżarni (lub innego pomieszczenia, gdzie przechowujecie napoje). Teraz możesz nalać kilka butelek czy kartonów ulubionego napoju i cieszyć się jego smakiem przez dłuższy czas bez konieczności uzupełniania zapasów w kuchni.

Jakie napoje można nalać do dystrybutora napojów?

Pamiętasz wspomnienie o wolności i niezależności? To wciąż aktualne! Najlepsze jest to, że dozownik do napojów nie pogardzi żadnym trunkiem. Dosłownie: żadnym! Możesz zmieniać zawartość swojego dozownika na przykład co tydzień. Masz pełną dowolność! W grę wchodzą przeróżne napoje. Bardzo dobrze sprawdzą się wszelakie napoje typu "cola", takie jak Fanta, Sprite czy Coca-Cola. Ale świetnym wyborem będą także soki. Do wyboru masz mnóstwo smaków: pomarańczowy, mandarynkowy, jabłkowy, winogronowy, grapefruitowy i wiele, wiele innych. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Doskonałym wyborem będą również własne wyroby: własnoręcznie wyciskane soki, smoothie, kompoty i wszystko inne, co jesteś w stanie przyrządzić!

Jakie jest najlepsze miejsce na dozownik do napojów?

Najpowszechniejszym miejscem na ulokowaniedystrybutora do napojów w domu jest kuchnia (lub jadalnia, jeżeli jest ona w Twoim domu osobnym pomieszczeniem) - w końcu to tam spożywamy posiłki, a co się z tym wiąże - potrzebujemy do tego napojów - nikt przecież nie lubi jeść "na sucho". Niemniej jednak dobrym wariantem będzie również salon, oczywiście subtelnie ulokowany w tym pomieszczeniu. Ale pamiętaj! Miejsce, w którym znajduje się Twój dozownik do napojów, możesz przecież co jakiś czas zmieniać, więc nie musisz martwić się o to, czy to miejsce, które wybrałeś, jest na pewno najlepsze spośród wszystkich możliwych. W końcu chodzi w tym wszystkim o Twój komfort i Twoje zadowolenie, dlatego zrobisz tak, żebyś czuł największą satysfakcję! Wybór miejsca niech będzie przyjemnością, a nie dylematem spędzającym sen z powiek.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny