• Categories
  • Search
  • KOSZE NA PRANIE

Kosz na pranie - wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Kosz na pranie jest jednym z elementów wyposażenia łazienki. Nasz sklep oferuje duży wybór koszy, które wykonane są z różnych surowców, co sprawia, że łatwo można je dopasować do wystroju każdej łazienki. To, co cechuje nasze kosze na bieliznę to wysoka jakość wykonania, która rzutuje na wieloletnie użytkowanie. Poza tym są to kosze w różnych rozmiarach, co dodatkowo jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby klientów. Różne kolory oraz wzory uatrakcyjniają naszą bogatą ofertę. Praktyczność i funkcjonalność to drugie imię naszego asortymentu.

Kosz wiklinowy - elegancki i wytrzymały

Wiklina jest surowcem ponadczasowym, która obecnie przeżywa swój renesans. Na początek warto wspomnieć o zaletach tego surowca. Wiklina jest odporna na odkształcenie i jest bardzo wytrzymała na zginanie. Z drugiej zaś strony wiklinę charakteryzuje wysoka sprężystość, co umożliwia stworzenie koszy o przeróżnych kształtach - niekiedy bardzo fantazyjnych. Powyższe właściwości wikliny sprawiają, że kosz wiklinowy jest idealnym kandydatem do każdej łazienki.

Wiklinowy kosz na pranie występuje w ofercie w wielu rozmiarach oraz kolorach, co przyczynia się do kompatybilności z wieloma stylami panującymi w architekturze wnętrz. Poza tym wiele z nich posiada dodatkowy "worek" wykonany z tkaniny, który stanowi wypełnienie kosza. Z tej przyczyny kosz jest łatwy w utrzymaniu czystości i oprócz wielu walorów estetycznych jest niezwykle funkcjonalny.

Kosz bambusowy - prosty, lekki i naturalny

Kosz bambusowy również ma wielu swoich zwolenników wśród naszych klientów. Jego budowa jest prosta, ale zarazem bardzo elegancka. Bambus ma to do siebie, że jest bardzo lekki, co niesie za sobą wiele plusów, lecz równocześnie charakteryzuje go stabilnością i wytrzymałością. Również w tym przypadku wnętrze wypełnia materiał, który łatwo wyciągnąć oraz wyprać. Dodatkowo owa tkanina nie pochłania wilgoci i nie przenika zapachem brudnej odzieży. Kosz na pranie wyposażony jest w praktyczne wieczko, które sprawia, że brudna bielizna jest niewidoczna. Posiada również dwa wygodne uchwyty, które ułatwiają przenoszenie kosza. Bambus charakteryzuje również odporność na odkształcenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Surowiec ten potrafi doskonale zastąpić plastik, a dodatkowo jest materiałem ekologicznym.

Mobilne kosze na bieliznę

Kosze w naszym sklepie mają wiele przydatnych funkcji, które zdecydowanie ułatwiają codzienne obowiązki domowe. Kosz na pranie w wersji mobilnej przyda się dla osób, które np. mają duży dom i chcą łatwo i szybko przetransportować kosz do miejsca docelowego. Kosze te zawierają kilka komór, co dodatkowo niesie za sobą wiele korzyści. Może to być jedna komora, ale również dwie lub trzy. Ułatwia to segregacje prania, która zazwyczaj jest pierwszym krokiem przygotowania do odświeżenia. Taką konfigurację można również wykorzystać do oddzielenia bielizny różnych członków rodziny. Niektóre modele posiadają dodatkowe półeczki, które mogą służyć do przechowywania środków piorących.

Liczne zalety naszych koszy na pranie

Zdajemy sobie sprawę, że singiel ma inne potrzeby niż rodzina z dwójką dzieci. Dlatego też wszystkie kosze w naszej ofercie mają różne pojemności. Posiadamy te zupełnie małe - kilkunastolitrowe, ale też takie kilkudziesięciolitrowe o znacznie większych gabarytach. Bierzemy również pod uwagę, że metraż łazienki również może być sporym wyznacznikiem w wyborze kosza na bieliznę. W związku z czym posiadamy kosze w przeróżnych gabarytach - wąskie, wysokie, szerokie, niskie - każdy klient może dopasować coś do swoich potrzeb. Warto nadmienić, że bazą naszej oferty są produkty eleganckie, w większości tworzone z myślą o ochronie środowiska. Naturalne surowce są naszą domeną, gdyż ich wytrzymałość i piękny design znacznie przewyższa tworzywo sztuczne. Opinie naszych klientów są bardzo pozytywne, co równocześnie świadczy o wysokiej jakości wykonania.