• Categories
  • Search
  • KOSZE WIKLINOWE

Kosze wiklinowe znów wracają do łask i ponownie stają się eleganckim elementem wystroju wnętrz. Sklep oferuje ogromny wybór koszy, co do kształtu, wielkości oraz koloru. Oprócz ciekawych i designerskich modeli można znaleźć u nas coś w nawiązaniu do klasyki. Oferta cenowa również jest bardzo atrakcyjna, co niewątpliwie zachęca do zakupu. Nieustannie rozszerzamy nasz asortyment, gdyż kosze wiklinowe są ekologicznym produktem, którego klient XXI wieku wciąż poszukuje. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby każdy kosz wiklinowy z oferty był wysokiej jakości.

Zalety wikliny

Jak już wcześniej zostało wspomniane, wiklina jest surowcem naturalnym. Bardzo łatwo ją zutylizować, więc zakup kosza wiklinowego jest ukłonem w kierunku ochrony środowiska naturalnego. Sama wiklina pozyskiwana jest z młodych pędów kilku gatunków wierzby. Jest to surowiec nietoksyczny, który nie zawiera żadnych środków chemicznych. Tak naprawdę w stanie surowym prezentuje się bardzo elegancko, ale kosze wiklinowe malowane nie tracą swojego uroku. Malowanie pozwala dostosować kolorystycznie kosz do wystroju wnętrza. Wiklina jest bardzo elastyczna, co umożliwia jej wyplatanie w wielu różnych kształtach. Dodatkowo jest wytrzymała i nie zmienia swojego fasonu przez bardzo długie lata. Jest bardzo lekka, co daje wiele korzyści jej zastosowania w pokoju dziecięcym. Wiklina, a tym samym wszystkie kosze wiklinowe z naszej oferty są wodoodporne, więc można je wkomponować w wystrój każdego pomieszczenia domu oraz mieszkania. I to, co bardzo istotne, to wiklina jest surowcem tanim, więc nasze kosze wiklinowe mogą pochwalić się bardzo atrakcyjną ceną w stosunku do wysokiej jakości wykonania.

Kosze wiklinowe w nowoczesnym wnętrzu

Wbrew pozorom kosze wiklinowe pasują niemalże do każdego wystroju wnętrza. Z powodzeniem można wykorzystać je w formie ciekawych dodatków w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach. Mimo że niektórym mogłoby się wydawać, że wiklina nie będzie dobrze się komponować w poszczególnych stylach wnętrzarskich, stanowi ona jednak bardzo spójny oraz funkcjonalny dodatek. Tak naprawdę kosze wiklinowe można wykorzystać w kuchni, łazience czy pokoju dziecięcym. Mnogość możliwości wykorzystania oraz uniwersalność kompozycyjna stawia kosz wiklinowy na podium eko dodatków.

Kosze wiklinowe - rodzaje

Kosz wiklinowy może przybierać różny rozmiar. W naszej ofercie posiadamy mnogość modeli w różnych rozmiarach, zarówno małe na drobne rzeczy, ale też o całkiem sporych gabarytach. Są to kosze tzw. otwarte, które nie posiadają wieka oraz te zamykane. Ich zastosowanie jest dowolne, gdyż tak naprawdę można przechowywać tam dosłownie wszystko. Dużą popularnością cieszy się kufer wiklinowy, który posiada zamykane wieko. Jego design jest bardzo oryginalny i można w nim przechowywać rzeczy, do których chcielibyśmy ograniczyć swobodny dostęp. Splot wiklinowy jest na tyle spójny, że widoczność przedmiotów, które znajdują się  w środku jest bardzo mała. Bogata kolorystyka pozwala na dobranie kosza  lub kufra do własnych preferencji.

Co przechowywać w koszu wiklinowym?

Różnorodność wielkości oraz kształtów koszy w asortymencie sklepu powoduje, że można wykorzystać je do przechowywania bardzo wielu rzeczy. Mniejsze kosze można wykorzystać do przechowywania kosmetyków lub akcesoriów do włosów. Z powodzeniem można w nich ułożyć środki higieniczne. Bardzo popularnym wykorzystaniem kosza z wiekiem jest miejsce na bieliznę przeznaczoną do prania. Łazienka z wiklinowymi dodatkami staje się przytulna i nabiera ciepłego charakteru.

Kosze wiklinowe świetnie sprawdzą się w sypialni np. w postaci wcześniej wspomnianego kufra, gdzie może on służyć do przechowywania ubrań, pościeli czy innych przedmiotów. Bardzo fajnym miejscem na ulokowanie kosza jest pokój dziecięcy, gdzie mnogość przedmiotów, aż prosi się o miejsce na ich segregację. Kosz lub kufer wiklinowy będzie dobrym miejscem na zabawki czy książki. Pomysłów na wykorzystanie kosza wiklinowego jest naprawdę wiele, więc nasi klienci wielokrotnie podkreślają pozytywy uniwersalności surowca, jakim jest wiklina.

Dlaczego akurat nasze kosze wiklinowe zasługują na uwagę?

 

Polityka naszej firmy jest jasna i klarowna. Dbamy o dobrą relację na poziomie sprzedawca - klient. W związku, z czym  z ogromną dokładnością dobieramy nasze współprace z producentami wyrobów z wikliny. Wspieramy również rodzime biznesy, promując polskie wyroby. Wszystkie kosze wiklinowe są bardzo dokładnie wykonane, na próżno szukać w nich jakichkolwiek wad. Są doskonałe w każdym detalu, więc słowa zachwytu są jak najbardziej uzasadnione. Poza tym sprzedaż naszych koszy wiklinowych nieustannie rośnie, co jest dowodem na ich precyzyjne i dokładne wykonanie. Są wytrzymałe, ładnie się prezentują, co ma swój pozytywny odbiór w opiniach na temat produktów z naszej oferty. Posiadamy konkurencyjne ceny, co po raz kolejny uatrakcyjnia nasz wiklinowy asortyment. Warto zapoznać się z ofertą naszego sklepu, aby bliżej przyjrzeć się proponowanym produktom.

Sprawdź też kosze na pranie.