• Kategorie
  • Szukaj
  • POJEMNIKI NA ŻYWNOŚĆ

Pojemniki na żywność 

Odpowiednie przechowywanie żywności w domu oraz wszędzie, gdzie chcemy zabrać ze sobą gotową potrawę, warunkuje świeżość oraz zachowanie właściwej konsystencji. Nowoczesne pojemniki na żywność najbardziej znanych i cenionych producentów, takich jak Curver, Monbento, Black&Blum, Joseph Joseph oraz Typhoon są produktami, spełniającymi wysokie wymagania użytkowników. W ofercie naszego sklepu dostępne są pojemniki plastikowe, dzięki którym masz pewność, że Twój lunch zachowa odpowiednią formę, a żywność przechowywana w lodówce pozostanie świeża na długo. 

Plastikowe pojemniki na żywność

Zastanawiasz się, czy plastikowe pojemniki na żywność odpowiednie są do przechowywania gotowych produktów, przeznaczonych do spożycia? Pojemniki dedykowane do przechowywania żywności dostępne w naszej ofercie, cechuje jakość adekwatna do ich przeznaczenia. Nowoczesne tworzywa, z których wykonano pojemniki na jedzenie typu lunchbox wyróżnia odporność na uszkodzenia, doskonałe wykonanie oraz zgodność z restrykcyjnymi normami, dotyczącymi kontaktu z produktami spożywczymi. Plastikowy pojemnik na jedzenie jest bezpieczny dla zdrowia użytkownika. Pojemniki na żywność, które oferujemy to produkty uznanych marek, dbających o najwyższą jakość oferty. Dzięki szeregowi badań i testów, zakończonych uzyskaniem odpowiedniej dokumentacji mamy pewność, że pojemniki nie wydzielają szkodliwych substancji, które mogłyby przedostać się do potraw. 

Praktyczne pojemniki do przechowywania żywności

W asortymencie naszego sklepu znajdują się pojemniki na żywność posiadające solidne, trwałe i szczelne wieczka. Ich doskonałe dopasowanie oraz zabezpieczenia przed otwarciem gwarantują bezpieczne przechowywanie, a nawet transport pełnych pojemników. Bez obaw możesz zabrać je ze sobą do pracy, do szkoły lub na wycieczkę. Funkcjonalne pojemniki na jedzenie, które znajdziesz w naszej ofercie, wyposażone są opcjonalnie w przegrody, dzięki którym Twój lunch będzie zdrowy i urozmaicony. Możesz przechowywać w nich wiele potraw, bez ryzyka zmieszania się i przedostania zapachów. Oferujemy szczelne pojemniki na żywność z tworzywa sztucznego, dzięki którym Twoje posiłki będą smakowały doskonale. 

Stylowe pojemniki do przechowywania potraw

Pojemniki naprawdę mogą być stylowe! Nowoczesne, starannie zaprojektowane przedmioty doskonale prezentują się zarówno na kuchennym blacie, jak i w biurze po wyjęciu z torby. Modne, stylowe kształty, doskonale dopasowana kolorystyka oraz zróżnicowane wymiary, dzięki którym Twoje posiłki zyskają piękną oprawę to dodatkowy atut pojemników na żywność oferowanych w naszym sklepie. Wzorzyste, pastelowe, w intensywnych kolorach i transparentne. Pojemniki na żywność z tworzywa mogą prezentować się wyjątkowo. Stylowe, wykonane z trwałych materiałów, praktyczne w zakresie pojemności i rozmieszczenia żywności wewnątrz lunchboxy wykazują się niezawodnością. Oferujemy pojemniki z dołączonymi sztućcami oraz dodatkowym zabezpieczeniem przed otwarciem. 

Pojemnik na żywność wysokiej jakości

Wszystkie produkty, które dostępne są w naszym asortymencie, wykazują się najwyższą jakością. Uznani producenci w zakresie produkcji artykułów przemysłowych mogą pochwalić się zaawansowanymi procesami produkcji, gwarantującymi optymalne efekty. Pojemniki, przeznaczone do kontaktu z żywnością wykazują się trwałością podczas przechowywania żywności zimnej oraz gorącej. Przy wyborze produktu, przeznaczonego do kontaktu z żywnością warto zwrócić uwagę na maksymalną i minimalną temperaturę, w której powinny się znajdować. Większość dostępnych w naszej ofercie pojemników nadaje się do mrożenia, przechowywania w lodówce, mycia w zmywarce, a nawet użycia w mikrofalówce. 

Pojemniki na jedzenie w różnych kształtach

Wśród dostępnych w ofercie pojemników znajdują się produkty okrągłe, owalne, prostokątne i kwadratowe. W zależności od potrzeb oraz dostępnej przestrzeni do przechowywania można wybrać optymalne rozwiązanie. Pojemniki dostępne w naszym sklepie cechuje zróżnicowana wysokość oraz pojemność, dzięki czemu łatwo dopasujesz właściwy rozmiar pojemnika do swoich potrzeb i wymogów żywieniowych. Wybierz spośród pojemników z dzielonym wnętrzem i komponuj zbilansowane posiłki, które możesz zabrać ze sobą wszędzie. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie najlepsze pojemniki, wykazujące się niezawodnością i trwałością. Zastanów się, jakiego lunchboxu potrzebujesz, u nas znajdziesz szeroki wybór produktów najlepszych marek. Przechowuj żywność niezawodnie i stylowo, a regularne posiłki i zdrowa dieta zagwarantują Ci dobre samopoczucie.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny