• Categories
  • Search
  • WIESZAKI STOJĄCE

Praktyczne wieszaki stojące na ubrania

Popraw funkcjonalność i estetykę wnętrza w prosty sposób. Praktyczne wieszaki stojące na ubrania uporządkują Twoje koszule, marynarki i koszulki, jednocześnie zdobiąc dowolne pomieszczenie w domu. W ofercie znajdziesz szeroki wybór tych praktycznych dodatków do wnętrz. Wybrane modele wieszaków wpiszą się w minimalistyczny styl skandynawski, inne doskonale uzupełnią pokój urządzony w modernistycznym stylu. Posiadamy klasyczne stojaki drewniane oraz produkty wykonane z surowego metalu. Zdecyduj, który model stanie w Twoim domu!

Estetyka w parze z funkcjonalnością

Stojaki wyróżnia wysoka stabilność. Nóżki tych praktycznych mebli dobrze przylegają do podłoża, a po obciążeniu ubraniami nie przechylają się i nie wyginają. Każdy wieszak na ubrania z naszej oferty jest mobilny. Konstrukcja tego praktycznego elementu wnętrz jest lekka, co ułatwia przenoszenie stojaka z garderoby, do sypialni, salonu, a nawet korytarza. Dbamy o duże zróżnicowanie produktów widocznych w sklepie. Obok klasycznych wieszaków z poziomą poprzeczką, posiadamy modele z dodatkową półką na buty.

Stojaki z drewna, metalu i tworzyw sztucznych

Wygląd stojaka dobrać można do indywidualnych preferencji. Poza modelami metalowymi i z tworzyw sztucznych dostępne u nas wieszaki na ubrania wykonuje się także z drewna. Konstrukcja dobrze znosi obciążenie nawet do kilkunastu kilogramów. Poprzeczka przystosowana jest do łatwego zawieszania wieszaków, a nóżki w wybranych modelach wykończone są praktycznymi kółkami z blokadą. Dzięki temu przestawianie stojaka jest niezwykle łatwe.

Walory stojących wieszaków na ubrania

Atutem dostępnych na stronie wieszaków jest stosunkowo niewielki rozmiar, jaki te zajmują w pomieszczeniu. W odróżnieniu od masywnych szaf, stojaki na ubrania mogą być wielokrotnie przestawiane, wykorzystując każdą wolną przestrzeń w mieszkaniu. Ze względu na walory estetyczne, wieszaki nie są rozwiązaniem stosowanym wyłącznie w małych domach. Często uzupełniają wyposażenie dużych salonów, sypialni i garderoby, będąc dodatkową dekoracją.

Stojak o dużych możliwościach przechowywania odzieży

Wieszaki wyróżnia także duża pojemność. Pojedynczy stojak na ubrania jest w stanie zmieścić od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu wieszaków, w zależności od ciężaru odzieży. Maksymalne obciążenie wieszaka warto uzależnić od typu i grubości poprzeczki. Dostępna w wybranych stojakach półka na obuwie także daje spore możliwości ustawne. W zależności od szerokości wieszaka półka zmieści nawet 7 par butów.

Wyposażenie wnętrz pasujące do wielu stylów

Ze względu na uniwersalny wygląd, wieszak stojący może stanąć w niemal każdym mieszkaniu. Ponadczasowa estetyka doskonale wpisuje się w styl pomieszczeń modernistycznych i klasycznych. Metalowe stojaki na ubrania polecane są zwłaszcza właścicielom wnętrz w stylu skandynawskim, glamour, czy industrialnym. Miejsce drewnianych wieszaków to przede wszystkim pomieszczenia urządzone klasycznie lub w stylu boho. Duży wybór tych elementów do wystroju wnętrz sprawi, że z pewnością wybierzesz model pasujący do Twoich oczekiwań.

Zdecyduj się na oryginalne i praktyczne rozwiązanie w swoim domu. Wybrany z naszej oferty stojący wieszak na ubrania sprawi, że odtąd nie będziesz potrzebować nowej szafy do przechowywania odzieży. Zawieszone na wieszakach ubrania będą zawsze gotowe na założenie ich na sylwetkę - w odróżnieniu od pomiętej odzieży z garderoby. Ustaw stojak w swojej sypialni, pokoju dziennym lub na korytarzu i czerp z jego walorów funkcjonalnych i estetycznych.